Про підрозділ

Нерухомість


Наша корпорація здає в оренду цілий ряд об'єктів комерційної нерухомості у таких містах, як Дніпро, Кривий Ріг, Біла Церква. Об'єкти повністю охоплюють широкий спектр різних призначень, зокрема:

-офісні приміщення

-опалювальні та неопалювані складські приміщення

-торгові зали

-відкриті майданчики

Дозвольте більш детально зупинитися на кожному з об'єктів.

Цілісний майновий комплекс, розташований на вулиці Кості Гордієнка, 2, у місті Дніпро.

Даний об'єкт представляє собою територію площею майже 25 тисяч квадратних метрів, на якій розташовані офісна будівля, криті склади, складські ангари та навіси, відкриті складські приміщення та автостоянка. Загальна площа будівель і споруд становить 8 тисяч квадратних метрів, з яких ви можете вибрати саме те, що вам потрібно. По периметру території розташований металева бетонний паркан, висотою до 5 метрів, з колючим дротом на вершині, що унеможливлює несанкціонований доступ. Фізична охорона об'єкту, яка цілодобово та систематично здійснює патрулювання, у поєднанні з якісним освітленням та відеоспостереженням, забезпечує контроль над територією у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, що гарантує цілісність та збереження вашого майна. Відстань від основної автомагістралі становить 300 метрів, а широкий та зручний в'їзд, наявність рампи, вилочних погрузчиків та власної снігоочисної техніки забезпечують зручну, швидку та якісну логістику при використанні нашого об'єкту.


Цілісний майновий комплекс, розташований на вулиці Данила Галицького, 2, у місті Дніпро.


Даний об'єкт представляє собою територію площею майже 30 тисяч квадратних метрів, на якій розташовані офісна будівля, криті склади, складські ангари та навіси, відкриті складські приміщення та автостоянка. Загальна площа будівель і споруд становить 6 тисяч квадратних метрів, з яких ви можете вибрати саме те, що вам потрібно. По периметру території розташований металевобетонний паркан, висотою до 4 метрів, з колючим дротом на вершині, що унеможливлює несанкціонований доступ. Фізична охорона об'єкту, яка цілодобово та систематично здійснює патрулювання, у поєднанні з якісним освітленням та відеоспостереженням, забезпечує контроль над територією у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, що гарантує цілісність та збереження вашого майна. Відстань від основної автомагістралі становить 600 метрів, а широкий та зручний в'їзд, наявність рампи, вилочних погрузчиків та власної снігоочисної техніки забезпечують зручну, швидку та якісну логістику при використанні нашого об'єкту.


Торгове приміщення (магазин) на вулиці Робоча, 146, у місті Дніпро

Даний об'єкт є торговим залом з офісними та допоміжними приміщеннями, розташованим на першому поверсі багатоповерхового будинку з власним окремим виходом до червоної лінії вулиці Робоча. Загальна площа приміщень складає 180 квадратних метрів. Усі комунікації підведені, опалення автономне, виконаний свіжий та сучасний ремонт. Це приміщення можна орендувати повністю або частково.

Торгове приміщення (магазин) на вулиці Каховська, 23, у місті Кривий Ріг.

Даний об'єкт є окремо стоячою будівлею з торговим залом, офісними та допоміжними приміщеннями, автомобільними боксами та складом. Загальна площа приміщень становить 670 квадратних метрів. Усі комунікації підведені, опалення автономне, виконаний свіжий та сучасний ремонт. Це приміщення можна орендувати повністю або частково під магазин, офіс, шиномонтаж або інше.

Цілісний майновий комплекс на вулиці Автовокзальна, 1, с. Пещана, м. Біла Церква.

Даний об'єкт є територією площею майже 6 тис. кв.м., на якій розташовані офісна будівля з торговими приміщеннями, критий склад, відкритий склад, автостоянка та автомобільні бокси. Загальна площа будівель і споруд становить 1,7 тис. кв.м., з яких ви можете вибрати саме те, що вам потрібно. По периметру території розташований залізобетонний паркан, висотою до 3 метрів, з колючою проволокою на вершині, що запобігає несанкціонованому доступу. Фізичний охоронний персонал об'єкта здійснює круглодобове та систематичне патрулювання у поєднанні з якісним освітленням та відеоспостереженням, що забезпечує контроль за територією у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, що в свою чергу гарантує цілісність та збереження вашого майна та матеріальних цінностей. Відстань від основної автомагістралі становить 100 метрів, широкий та зручний в'їзд, наявність пандусу та вилкових навантажувачів робить ведення бізнесу, зокрема логістику, з використанням нашого об'єкта зручним, швидким та якісним.

Правове супроводження договору оренди

Наявність в штаті власного юриста забезпечує оформлення відносин між нами та орендарем в межах правового поля. Наш юрист надає вам повну консультацію щодо оформлення договору оренди з нами, супроводжуватиме вас з моменту переговорів і підписання договору, а також протягом всього часу наших взаємин. Ви можете бути впевнені, що не залишитесь один на один з незрозумілою для вас термінологією або незручними положеннями договору, ми вміємо слухати, уважно прислухатися і консультувати.

Особистий менеджер

Наше підприємство чітко дотримується розробленої системи супроводження клієнта, тому ви завжди матимете зв'язок з компетентним представником орендодавця.

Вигідні інвестиції

Наша база нерухомості є актуальною та різноманітною, тому ми завжди можемо запропонувати вам нерухомість, що відповідає вашим вимогам.

Нерухомість "під ключ"

Наше підприємство готове здійснити ремонт та реконструкцію об'єктів оренди, враховуючи ваші побажання та специфіку вашого бізнесу.

Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з комерційною нерухомістю. Ми завжди стежимо за тим, щоб кожен, хто бажає орендувати нашу нерухомість, залишився задоволений. Ми надаємо індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові допомогти вам з невідкладним здачею в оренду приміщень та звільнити вас від труднощів, пов'язаних з оформленням різних документів, довгих узгоджень та переговорів. Ми гарантуємо надійність та якість наших приміщень.

КонтактиГоловний офіс

Відділ продажу

Україна, 49064, м. Дніпро,
вул. К. Гордієнка, 2
+38 050 487-55-20
tyres@utp.com.ua


Автомир-Транс

Транспортна компанія

Україна, 49064, м. Дніпро,
вул. К. Гордієнка, 2
+38 067 63-47-018
autotransutp@gmail.com


Відділ зовнішньоекономічної діяльності

Митне оформлення

Україна, 49064, м. Дніпро,
вул. К. Гордієнка, 2
+38 067 630-88-83
export@utp.com.ua


Управління нерухомістю

Будівельна компанія

Україна, 49107, м. Дніпро,
пр. Гагаріна, 115
+38 050 340-30-51
utp.dnepr@gmail.com

© UTP.UA. All Rights Reserved.